جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بالابر فروشگاهی یا مغازه ای

اگر در صدد بهبود دسترسی مشتریان به محصولات خود هستید، بالابرهای فروشگاهی ما انتخابی عالی برای شماست. بالابر مغازه ای با طراحی مدرن و قابلیت انطباق با ابعاد مختلف، تجربه خرید را برای مشتریان شما بهبود می‌بخشد. اعتماد به کیفیت و کارایی بالابرهای ما، نشانه‌ای از پشتیبانی ما از رشد و موفقیت تجاری شماست.

بالابر های مخصوص حمل ویلچر ،یا بالابر ویلچر بر که با ابعاد ۱۲۰*۱۰۰ سانتیمتر ،متناسب با اندازه ویلچر و نفر کمک کننده طراحی و ساخت و نصب میگردند.که بعضا جهت استفاده سالمندان و معلولین با ارتفاع های کمتر از ۲متر در ایوانها و مراکز عمومی جهت رفاه حال این عریزان توسط اصفهان بالابر ساخته و نصب می‌گردد.

 

ویژگی بالابرهای سبک

بالابر رستوران

با کفی و دیواره‌‎های استیل یا آلومینیوم قابل شستشو ساخته می‌شوند.

بالابر انبار

سبد‌های متناسب که بعضا قابل جابه جایی و البته در موارد و مکان‌های دیگر مانند انبارها، کاخانه‌ها و کارگاه‌ها و بعضا به اشتباه در خانه‌ها نیز استفاده می‌گردند.

بالابر چاله سرویس

با پدال‌های پایی و چشم های الکترونیک، بدون دخالت دست، جهت آزاد گذاشتن دست کاربر برای انجام کار طراحی و ساخته می‌شوند.

بالابر ویلچر

با ابعاد ۱۲۰*۱۰۰ سانتیمتر، متناسب با اندازه ویلچر و نفر کمک کننده طراحی می‌گردند که بعضا جهت استفاده سالمندان و معلولین با ارتفاع‌های کمتر از ۲ متر در ایوان‌ها و مراکز عمومی جهت رفاه حال این عریزان تولید و نصب می‌گردد.

البته باید خاطر نشان کرد استفاده از این نوع بالابر به علت خطرهای محیطی و عدم وجود ایمنی‌های لازم کاملا غیر قانونی و اقدامی بی احتیاط می‌باشد. این نوع بالابر مغازه‌ای یا انباری صرفا جهت حمل بار بوده و باید توسط افراد آموزش دیده، با احتیاط کامل، بدون سوار شدن شخص کاربر بالابر مغازه‌ای استفاده گردد. ظرفیت این بالابرها غالبا زیر ۵۰۰ کیلو بوده و با برق تک فاز نیز قابل راه اندازی می‌باشد.

اصفهان بالابر از ریل و سیم بکسل، کفشک و ترمز ایمنی در این تجهیزات استفاده می‌کند. ترمز ایمنی مخصوص آسانسور، بالابر ساخته شده را بی‌صدا و شکیل‌تر می‌نمایند و بهره‌وری و بازدهی آن را نسبت به انواع رولیک دار سنتی، اضافه می‌نماید.

محاسبه قیمت محصولات

اگر سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، تیم پشتیبانی ما همواره آماده است تا به شما کمک کند. از طریق فرم تماس با ما یا با تماس مستقیم، ما در اختیار شما هستیم تا هر گونه سوال یا استعلامی که دارید را پاسخ دهیم.

تمهیدات برای ایمنی بالابر فروشگاهی
ساخت بالابر هیدرولیک در اصفهان
فروش و ساخت و نصب ويلچر بر در اصفهان
ساخت بالابر مغازه ای در اصفهان -اصفهان بالابر
فرم محاسبه قیمت