جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هوم لیفت و بالابر خانگی

با افتخار، شما را به عرصه‌ای از راحتی و کاربردی‌ترین آسانسور خانگی دعوت می‌کنیم. با تکنولوژی هوم لیفت، تجربه زندگی شما در داخل خانه را به یک سطح جدید ارتقا خواهیم داد. از طراحی زیبا و مناسب فضا گرفته تا امکانات حرفه‌ای و ایمنی بالا، هوم لیفت تضمین می‌کند که هر بار حرکت، یک تجربه لذت‌بخش باشد.

ساخت بالابرهای بین چشم پله، بالابر و آسانسورهای شیشه‌ای در نمای ساختمان و همچنین بالابرهای هیدرولیک از حیاط به تراس در اصفهان که اصطلاحا به عنوان آسانسور وسط پله، Home lift، مینی آسانسور، آسانسور تک نفره و یا بالابر بین دستگاه پله شناخته می‌شوند، از فعالیت های شرکت اصفهان بالابر می‌باشد.

دلایل متفاوتی باعث نشان دادن استقبال مردم اصفهان و دیگر کلان شهرها به این دستگاه بالابر بین چشم پله وجود دارد که استفاده از این دستگاه را نسبت به قبل افزایش داده است، عللی چون گران بودن دستگاه‌های بالابرنده مثل آسانسور در مقابل ارزش ساختمان‌ها و یا اجباری نبودن نصب آسانسور طبق قانون شهرداری با ارتفاع زیر ۱۲ متر که امروزه به ۷ متر رسیده، نصب آسانسور در ساختمان‌های ۲ یا ۳ طبقه مرسوم نبود ولی امروزه به علت قیمت بسیار پایین بالابرهای بین پله در مقابل قیمت نجومی املاک و همکاری شهرداری محترم اصفهان در تایید آسانسورهای هیدرولیک اضافه شده به ساختمان‌ها، استقبال فراوانی از آن‌ها می‌شود. زیرا با نصب یک بالابر میان پله ۳۰ الی ۴۰ درصد به مبلغ ملک افزوده و گاها در موارد استیجاری بیش از ۴۰ درصد به مبلغ رهن و اجاره افزوده می‌گردد.

زیرا و همچنین ساختمان‌هایی که بالاتر از طبقه اول قرار دادند به علت ارتفاع سختی طی پله‌های زیاد از مشتریانی که سن و سال دارند و مشتریانی که ضعف در زانو دارند و یا کودکان کوچکی دارند محروم می‌شود که با نصب این دستگاه واحدهای مرتفع حتی ارزش زیادتری پیدا کرده و رویه قیمت گذاری قبل معکوس می‌گردد و مشتریان املاک ترجیح می‌دهند واحدی را خریداری و یا اجاره نمایند که در ساختمان‌های دارای آسانسور و بالابر بین پله باشند.

محل نصب بالابر خانگی

محاسبه قیمت محصولات

اگر سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، تیم پشتیبانی ما همواره آماده است تا به شما کمک کند. از طریق فرم تماس با ما یا با تماس مستقیم، ما در اختیار شما هستیم تا هر گونه سوال یا استعلامی که دارید را پاسخ دهیم.

شرکت اصفهان بالابر، بالابرهای بین پله را در چندین  مدل طراحی، تولید، نصب و تحویل مشتریان عزیز اصفهانی می‌نماید، بالابرهای که مورد تایید اداره استاندارد و اداره آتشنشانی و شهرداری می‌باشد و به نام هوم لیف شناخته می‌شود. دستگاه بالابری در میان دستگاه پله‌ها یا به اصطلاح بالابر بین چشم پله است که در طبقه همکف مسافران را سوار و در طبقات به صورت کاملا ایمن پیاده می‌نماید. محل نیاز برای نصب این دستگاه فضاهایی با حداقل ۸۰ سانتی‌متر در یکی از اضلاع می‌باشد، که از نوع تک نفره و یک نفره آن می‌توان استفاده کرد.

برق مصرفی این بالابرها عموما تک فاز می‌باشد این دستگاه با قوانین آتش‌نشانی اصفهان و شهرداری اصفهان مطابقت دارند زیرا دارایی ترمز ضد سقوط و همچنین شیر روغن ضد سقوط می‌باشند که در موقع قطع اتصالات با احساس سرعت زیاد، دستگاه را متوقف می‌نمایند و کابین سریعا بین ۲ تا ۶ ثانیه متوقف می‌گردد.

بالابرهای بین پله یا آسانسورهای وسط پله در اصفهان عموما از کابین های فلزی همراه با تزئینات استیل و MDF استفاده می‌شود که طراحی آن منوط به تایید مشتریان گرامی ما می‌باشد، همچنین استفاده از نورهای لاین، هالوژن‌ها و نورهای مخفی فضای داخل، دیوارها، بدنه و کف را هر چه زیباتر می‌نماید. همچنین در کف کابین‌های اصفهان بالابر از پارکت یا کفپوش‌های ال جی که ضد سایش و ضد پارگی می‌باشند استفاده می‌شود که در صورت سفارش و انتخاب مشتری محترم از سنگ‌های یکپارچه یا اسلب نیز استفاده می‌گردد.

درب طبقات بالابرهای اصفهان بالابر از نوع درب‌های آسانسوری بوده و کلیه ایمنی‌ها از این جمله اینکه در مواقعی که درب باز می‌باشد از حرکت کابین جلوگیری نموده همچنین با دو قفل نمودن درب‌ها اجازه حرکت را صادر نمی‌نماید و در مواقعی که کابین جلوی درب‌های طبقات نیست، تحت هیچ عنوان باز نمی‌شود که منجر به سقوط افراد به داخل چاهک گردد.

همچنین سیستم شاسی فرمان و نمراتورهای دستگاه از برق ۱۲ و ۲۴ ولت می‌باشد که عملا هیچگونه برق گرفتگی را در بر ندارد و در مدارهای ایمنی نیز از ترانسهای برق ایزوله بی‌خطر که به هیچ عنوان حالت برق گرفتگی ایجاد نمی‌کند، استفاده می‌شود و در پایان نیز دستگاه به ارت اصلی ساختمان وصل می‌گردد و سلامت ایمنی دستگاه بالابر بین چشم پله جهت استفاده تکمیل می‌گردد.

با تشکر از بازدید کنندگان عزیز و بسایت  اصفهان بالابر

(تصاویر از پروژه های نصب شده توشط شرکت اصفهان بالابر می‌باشد )

ساخت بالابر شیشه ای در فضا های دوبلکس
ساخت بالابر شیشه ای در فضا های دوبلکس
نصب بالابر شیشه ای
ساخت و نصب بالابر های شیشه ای در حیاط و فضاهای باز کارخانه ذرین شاد
فروش-بالابروسط-پله-دراصفهان
فرم محاسبه قیمت