جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بالابر صنعتی و آسانسور باری

ساخت، فروش و نصب بالابر های صنعتی، کارگاهی و آسانسور های باری سنگین کارخانه جات

بالابر های صنعتی امروزه، به علت رواج اتوماسیون صنعتی و به کارگیری نیروی انسانی به عنوان اپراتور و نه به عنوان نیروی جابه جا کننده و استفاده از انرژی انسانی به جای امور یدی و فیزیکی، نقش کلیدی پیدا کرده‌‍اند. بالابرهای سنگین با تناژهای متفاوت و با کاربری های متنوع یکی از ستون‌های خطوط تولید کارخانجات صنعتی، می‌باشند. بالابرهای انبارهای مکانیزه، بالابر انبارهای تخلیه متریال و بالابرهای دپوهای تولید از شاخص‌ترین انواع بالابرهای صنعتی می‌باشند.

در اصفهان بالابر، جهت سفارش تولید بالابر صنعتی و کارخانه‌ای، نیاز به یادآوری و توضیح مهندسان فنی کارفرمایان و صاحبان محترم داریم. محیط‌های کاری، بالابرهای صنعتی متفاوتی را می‌طلبند. به عنوان مثال، بالابر هایی با کلاس عایق IP54، با مقاومت پاشش آب با درجه ۳۰ درجه، از انواع رایج بالابر های صنعتی و کارخانه‌ای می‌باشند. در زمان تولید این نوع از بالابر های صنعتی و کارخانه‌ای از موتورهای با همین کلاس عایق، شیرهای برقی واتر پروف، ترمینال‌های دارای واشر و اورنگی ، درب‌های مخزن روغن مخصوص و شستی‌های فرمان قابل شستشو و بدون منفذ با کاسه نمد های لاستیکی و به اصطلاح بادکنکی، استفاده می‌شود.

موارد خاص استفاده از بالابر صنعتی و آسانسور باری

بالابر معادن

بالابر خطوط گرم فولادسازی‌ها

بالابر صنایع غذایی

بالابر کارخانجات داروسازی

بالابر با پوشش ضد اسید و قلیایی

بالابر مهمات‌سازی، ضد انفجار و آتش سوزی

بالابر پتروشیمی و محیط شیمایی

کارخانجات تولید حلال‌ها و رزین​‌ها

نزدیک به سه دهه تجربه، ما در اصفهان بالابر با روشهای تطبیقی همگام با صنایع مختلف آشنا نموده که حاصل آن تولید موفق ده‌ها بالابر صنعتی با تناژهای متنوع و بالابرهای با ارتفاع های مختلف ،همراه با کارفرمایان راضی و مشتریان با وفا می‌باشد.

سنگ بنای تولید بالابر صنعتی در اصفهان بالابر، استفاده از نیروی انسانی زبده، استفاده از سیتم های هیدرولیک مرغوب بالابری و تجربه می‌باشد. همچنین ساخت آسانسورهای باربر و مخصوص حمل بار، از فعالیت های ما در اصفهان بالابر می‌باشد. آسانسور صنعتی و آسانسور باری، به نسبت بالابرهای صنعتی و کارخانه‌ای از مزایایی برخوردار است.

ساخت بالابر صنعتی، آسانسورهای باری، بالابرهای کارگاهی و بالابرهای کارخانجات، بر اساس نوع فعالیت کارخانجات و کارگاه‌ها از ابتدای ساخت خطوط تولید و یا در تکمیل آن، طراحی ساخته و نصب می‌گردد. شرکت اصفهان بالابر، با ۲۸ سال سابقه نصب بالابرهای صنعتی، بالابرهای کارخانجات و بالابرهای مخصوص خطوط تولید، از سازندگان معتبر بالابر صنعتی، در کشور محسوب می‌شود.

ساخت انواع بالابرهای صنعتی و بالابرهای کارخانه‌ای جهت خطوط تولید واحد های تولیدی و خطوط  تولید کارخانجات صنعتی، بالابرهای مخصوص کارخانجات مواد غذایی، بالابرهای صنعتی فولاد سازی، ساخت آسانسورهای باری مجتمع های مسکونی و طراحی، بازسازی و راه اندازی بالابرهای کارخانه‌ای، فروش بالابرهای صنعتی مخصوص خطوط تولید و مراکز صنعتی کشور از صفر تاصد به صورت پروژه‌ای و پیمانکاری، با ارزش ریالی و ارزی از فعالیت‌های اصفهان بالابر بوده است.

طراحی بالابرهای صنعتی و بالابرهای کارگاهی و نصب آن‌ها در کارخانجات از سال ۱۳۸۳ توسط این شرکت به صورت خاص و منفک از بحث آسانسورهای کششی و هیدرولیک ساختمانی انجام می‌گردد. از زمره فعالیت‌های ساخت بالابرهای صنعتی، بالابرهای کارگاهی و باربرهای کارخانجات می‌توان به عنوان نمونه موارد زیر را نام برد.

فروش و نصب بالابر هیدرولیکی

موارد مهم ایمنی در ساخت بالابر صنعتی و  آسانسور های کارگاهی

در ساخت بالابرهای کارگاهی و ساخت بالابرهای صنعتی سنگین کارخانه‌ای، نکات زیر باید در نظر گرفته شود.

  • در صورتی که استفاده نفر از دستگاه بالابر محتمل می‌باشد، نصب پاراشوت، یا ترمز ضد سقوط جهت بالابرهای صنعتی و بالابرهای کارگاهی جزو الزامات قرار می‌گیرد. این ترمزهای اضطراری در صورت پارگی سیم بکسل‌ها و یا به هر دلیلی، سرعت کارسلینگ یا لیفتراک بالابر از سرعت مقرر تجاوز نماید، سریعا کفشک‌های فلزیشان بر روی ریل‌ها قفل و گره‌ای شکل در میان آن‌ها قرار می‌گیرند. این ترمز ها در زمانی کمتر از ۰/۲ ثانیه ترمز دستگاه کابین یا کفی بالابر صنعتی را متوقف می‌نماید.
  • ساخت بالابر صنعتی، با نصب استپ های اضطراری، در نقاطی که کاربر به آن نزدیک است، ایمن‌تر شده و این مهم از اولویت‌های ساخت بالابر های صنعتی و بالابرهای کارخانه‌ای محسوب می‌شود.
  • در مورد بالابرهای صنعتی و بالابر های کارخانجات و کارگاهی، سعی گردد سیستم فرمان به صورت لحظه‌ای عمل نماید که کاربر با تسلط بیشتر به بار و کارکرد دستگاه بالابر صنعتی و بالابر کارخانه‌ای، اشراف بیشتری داشته که در موقع هرگونه احساس خطر، سریعا دست را از روی RUN دستگاه برداشته، دستگاه را متوقف کند. ولی جهت بالابر های صنعتی که با فنس پوشانده شده و خطر درگیری دست با قطعات متحرک وجود ندارد استفاده از شستی های خود نگهدار و اتوماتیک، البته در کنار استپ های فارچی قرمز رنگ، مانعی ندارد.
  • گام دیگر نصب علائم هشدار و آلارم‌های هنگام کار بر روی دستگاه، جهت هشیاری افراد و اطلاع از وضعیت در حال کار بالابر های صنعتی می‌باشد. رنگ آمیزی قسمت‌های متحرک بالابر های صنعتی و کارخانجات طبق استاندارد های صنعتی با رنگ زرد و نوارهای مورب سیاه رنگ، شیوه دیگری جهت جلب توجه کاربران بالابر صنعتی و بالابر کارخانه‌ای می‌باشد.
  • نصب سنسور بر روی محل‌های عبور کفی یا کابین و یا سبد بالابرهای صنعتی، از کنار برش سقف‌ها، از کنار شناژ ها و محلل‌های تلاقی آن‌ها با کفی یا سبد بالابر، جهت جلوگیری از آسیب به دست یا قطعاتی که سهوا از محیط سبد یا کفی بالابر صنعتی ، خارج می‌شوند ضروری می‌باشد.
  • نصب لود سل یا سنسور اضافه بار، در موقع بارگیری از تحمیل بار اضافی به دستگاه بالابر یا آسانسور باری جلوگیری می‌نماید و با اعلام هشدار اضافه بار کاربر را آگاه می‌سازد.
  • نصب سنسور شناسایی انسان نیز، از استفاده افراد غیر مجاز و اشخاص برای بالابرهای باری جلوگیری می‌نماید.
  • همچنین نصب سنسور، زیر سبد ها و کفی هنگام ساخت بالابر صنعتی و بالابر کارخانه ای، از خطرات تصادفی بالابر صنعتی و بالابر کارخانه ای با افراد و یا اجسام زیر کفی جلوگیری می‌نماید.
 
محاسبه قیمت محصولات

اگر سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، تیم پشتیبانی ما همواره آماده است تا به شما کمک کند. از طریق فرم تماس با ما یا با تماس مستقیم، ما در اختیار شما هستیم تا هر گونه سوال یا استعلامی که دارید را پاسخ دهیم.

حوادثی  که برای  افراد و لوازم هنگام سقوط، آسیب به دست و پای افراد، برق گرفتگی و یا تصادف وسایلی که از محیط کفی، سبد یا زیر کابین خارج شده‌اند و یا سهوا دیده نشده‌اند و یا در محل هایی که دو دستگاه بالابر صنعتی کنار همدیگر نصب می‌شوند، ضرورت انجام این امور را مشخص می‌نماید.

اصفهان بالابر کلیه موارد فوق را جهت تجهیر و ایمن نمودن بالابر ها و آسانسورهای باری و صنعتی ارائه می‌نماید.همچنین آماده مشاوره و توضیح موارد ایمن سازی بالابر ها و آسانسور های صنعتی جهت مدیران و صاحبان محترم صنایع می‌باشد.

error: Content is protected !!
فرم محاسبه قیمت